مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان خبرداد اعتبارات پروژه فاضلاب اهواز از محل تسهیلات “ماده ۵۶” تامین می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از تامین اعتبارات پروژه فاضلاب اهواز از طریق فاینانس داخلی (ماده ۵۶) خبرداد.   محمدرضا کرمی نژاد در گفت و گو با عهد کهن اظهار کرد: شامگاه یکشنبه ۱۰ دی برای تامین منابع مالی پروژه فاضلاب اهواز جلسه‌ای با حضور دکتر امینی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور،

کد خبر : 1266
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان خبرداد اعتبارات پروژه فاضلاب اهواز از محل تسهیلات “ماده ۵۶” تامین می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از تامین اعتبارات پروژه فاضلاب اهواز از طریق فاینانس داخلی (ماده ۵۶) خبرداد.

 

محمدرضا کرمی نژاد در گفت و گو با عهد کهن اظهار کرد: شامگاه یکشنبه ۱۰ دی برای تامین منابع مالی پروژه فاضلاب اهواز جلسه‌ای با حضور دکتر امینی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور، استاندار خوزستان، یوسفی نماینده اهواز و دکتر احمدی مدیرعامل بانک شهر در تهران برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه قرار بر تامین بخش قابل توجهی از منابع مالی پروژه فاضلاب اهواز از طریق ماده ۵۶ ( فاینانس داخلی) توسط بانک شهر بود و بانک شهر هم با توجه به مقررات مالی و ضوابط بانک ‌مرکزی اعلام آمادگی کرد و قرار شد در جلسات بعدی که توسط کارشناسان طرفین انجام می‌شود میزان تسهیلات توسط بانک‌ شهر تعیین و اقدامات بعدی هر چه سریعتر انجام شود و امیدواریم با این اعتبارات روند اجرای فاضلاب اهواز تسریع شود.

به گزارش پایگاه خبری عهد کهن ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان بیان کرد: یکی از مشکلات در روند اجرایی پروژه فاضلاب اهواز منابع مالی است که با تامین اعتبار توسط سازمان برنامه و بودجه کشور و فاینانس داخلی مشکلات برطرف خواهد شد و جبهه‌های متعدد کاری برای تکمیل این پروژه ایجاد خواهد شد.

 

 

افزود: در این جلسه قرار بر تامین بخش قابل توجهی از منابع مالی پروژه فاضلاب اهواز از طریق ماده ۵۶ ( فاینانس داخلی) توسط بانک شهر بود و بانک شهر هم با توجه به مقررات مالی و ضوابط بانک ‌مرکزی اعلام آمادگی کرد و قرار شد در جلسات بعدی که توسط کارشناسان طرفین انجام می‌شود میزان تسهیلات توسط بانک‌ شهر تعیین و اقدامات بعدی هر چه سریعتر انجام شود و امیدواریم با این اعتبارات روند اجرای فاضلاب اهواز تسریع شود.

به گزارش پایگاه خبری عهد کهن ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان بیان کرد: یکی از مشکلات در روند اجرایی پروژه فاضلاب اهواز منابع مالی است که با تامین اعتبار توسط سازمان برنامه و بودجه کشور و فاینانس داخلی مشکلات برطرف خواهد شد و جبهه‌های متعدد کاری برای تکمیل این پروژه ایجاد خواهد شد

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.