نگرش فعالانه اقتصادی و نگاه تحولی امرایی ،مدیرعامل جدید پتروشیمی مارون،خیز جهش و سرآغاز تحولات بزرگ در پتروشیمی مارون را نوید می‌دهد

پتروشیمی مارون که دوران جدیدی از مدیریت را تجربه می‌کند در مسیر تحولی خود به همت و تدبیر امین امرائى ،جوان انقلابی و مدیر جهادی و با نگاه توسعه محور ایشان امید است که افزایش تولید، سودآوری و پیشرفت بیش از پیش را تجربه نماید. در همین راستا سرعت بخشیدن به پروژه ها و طرح

کد خبر : 776
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۴
نگرش فعالانه اقتصادی و نگاه تحولی امرایی ،مدیرعامل جدید پتروشیمی مارون،خیز جهش و سرآغاز تحولات بزرگ در پتروشیمی مارون را نوید می‌دهد

پتروشیمی مارون که دوران جدیدی از مدیریت را تجربه می‌کند در مسیر تحولی خود به همت و تدبیر امین امرائى ،جوان انقلابی و مدیر جهادی و با نگاه توسعه محور ایشان امید است که افزایش تولید، سودآوری و پیشرفت بیش از پیش را تجربه نماید.

در همین راستا سرعت بخشیدن به پروژه ها و طرح هاى در دست اقدام و مطالعات طرح هاى میان دستى و پایین دستى و تعریف و تصویب طرح های توسعه ای جدید که زمینه اشتغال تعداد قابل توجهى از جوانان منطقه را فراهم میسازد در آغازین روزهای مدیریتی مدیرعامل جدید مارون شتاب گرفته و رونق و شکوه مارون را نوید می‌دهد.

کانونی ترین نگاه مدیرعامل جدید مارون توجه به رشد و ارتقا کیفی و فنی نیرو ی انسانى به عنوان اساس توسعه بوده و تامین نیازهای فردی و سازمانی و پیگیری مطالبات آنان را از اولویت های اصلی ایشان در اداره مجموعه ی عظیم پتروشیمی مارون می توان بر شمرد.

امرائى ،مشارکت در حوزه مسئولیت هاى اجتماعى را جزء تکالیف مهم خود قلمداد کرده که مى توان کمک رسانى به حادثه دیدگان ریزش ساختمان مترو پل در آبادان را به عنوان نمونه اشاره کرد که در همان ساعات اولیه حادثه ایشان ضمن ابراز همدردى با حادثه دیدگان به یارى بازماندگا آنها شتافت.

استفاده حداکثرى از ظرفیت هاى مالى و سرمایه گذاری در ایجاد طرح هاى تکمیلى و توسعه اى شرکت پتروشیمى مارون و تبدیل این شرکتبه یک هلدینگ سرمایه گذارى از دیگر برنامه های اولویت دار امرایی بوده که چشم انداز بزرگی از این شرکت را تحت مدیریت ایشان نشان می‌دهد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.