تکمیل ۱۷۱ پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران در استان خوزستان

به همت مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران، ۱۷۱  پروژه مسئولیت اجتماعی در استان خوزستان در سال ۹۹ تکمیل و تحویل شده است. به گزارش پایگاه خبری عهد کهن؛ مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت‌خیز، در سال ۱۳۹۹ با اعتباری بالغ بر یک‎هزار و هشتصد و پنجاه میلیارد

کد خبر : 123
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴
تکمیل ۱۷۱ پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران در استان خوزستان

به همت مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران، ۱۷۱  پروژه مسئولیت اجتماعی در استان خوزستان در سال ۹۹ تکمیل و تحویل شده است.

به گزارش پایگاه خبری عهد کهن؛ مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت‌خیز، در سال ۱۳۹۹ با اعتباری بالغ بر یک‎هزار و هشتصد و پنجاه میلیارد ریال، ۱۷۱ پروژه مسئولیت اجتماعی شامل ۲۳ پروژه آموزشی، ۸ پروژه ورزشی، ۷۴ پروژه بهداشتی، ۳ پروژه راه، ۴ پروژه آبرسانی و ۵۹ پروژه طرح هادی به دستگاه های بهره بردار تحویل داده است.

تکمیل پروژه های آموزشی و ورزشی باعث افزایش سرانه فضاهای آموزشی و ورزشی در سطح استان و بهره مندی شهروندان از پروژه ها و فراهم کردن فرصت اشتغال به واسطه اجرای پروژه های مذکورمی شود. همچنین انجام پروژه های آبفا در استان دسترسی به آب آشامیدنی سالم برای برخی روستاها و متصل شدن به شبکه جمع آوری و انشعابات فاضلاب شهری و ایجاد انشعابات جدید در سطح استان را به همراه داشته است.

پروژه های طرح هادی باعث توسعه کمی و کیفی راه های روستایی و زمینه ساز آبادانی روستاها بوده و پروژه های راه نیز باعث افزایش طول راه های استان خوزستان شده و تردد شهروندان را آسان تر و باعث کاهش درصد تصادفات جاده ای و کاهش مصرف سوخت می شود؛ تکمیل پروژه های علوم پزشکی نیز باعث افزایش متراژ درمانی و ایجاد و توسعه تخت درمانی و بهبود وضع مراکز درمانی در سطح استان شده است.

مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز همسو با ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران، اجرای پروژه‌های آموزشی، ورزشی، بهداشتی، راه، آبرسانی، برق‌رسانی، خدماتی و… را در مناطق نفت‌خیز و محروم کشور در دستور کار دارد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.