به گزارش پایگاه خبری‌ باران سرخ؛رییس پلیس راهور خوزستان با اشاره به اینکه خودرو‌های با پلاک شهر‌های قرمز در ایام نوروز جریمه می شوند گفت :خروج خودرو‌های پلاک خوزستان از استان ممنوع است .
سرهنگ منصور جمشیدی افزود : همچنین مالکان خودرو‌هایی که پلاکشان را مخدوش و ارقام و مشخصات پلاک وسایل نقلیه را تغییر دهند برابر ماده قانونی به حبس از سه تا ۶ ماه محکوم می‌شوند.

وی گفت : دستکاری و مخدوش کردن غیرقانونی پلاک خودرو علاوه بر اینکه خلاف قانون است،  مشکلاتی را نیز برای دیگران ایجاد می‌کند.سرهنگ جمشیدی افزود : ماموران پلیس راهور خوزستان در مواجهه با خودرو‌هایی که دارای پلاک مخدوش هستند، ضمن اعمال قانون، راننده را به دستگاه قضایی معرفی خواهند کرد که علاوه بر جریمه نقدی، برای آن‌ها حبس در نظر گرفته می‌شود.رییس پلیس راهور خوزستان گفت: با توجه به اعمال محدودیت تردد توسط ستاد استانی کرونا، تردد خودرو‌ها از ساعت ۲۱ تا چهار صبح در درون شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است و پلیس رانندگان متخلف را جریمه می‌کند.

وی عنوان کرد: ورود و خروج به شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است لذا انتظار داریم مردم با ما همکاری کرده تا این بیماری ریشه کن شود.