مدیر مخابرات منطقه خوزستان خبر داد: اجرای طرح منطقی‌شدن هزینه‌ نگهداری تلفن ثابت در خوزستان

مدیر مخابرات منطقه خوزستان از اجرای طرح منطقی شدن هزینه‌های نگهداری خط تلفن ثابت خبر داد و گفت: با استفاده از این طرح عمده مشتریان قبوض ماهانه زیر ۲۰ هزار تومان خواهند داشت.   به گزارش پایگاه خبری عهد کهن،رحیم فلاح زاده، با اشاره به طرح منطقی شدن هزینه‌های نگهداری خط تلفن ثابت اظهار کرد:

کد خبر : 837
تاریخ انتشار : شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۲
مدیر مخابرات منطقه خوزستان خبر داد:  اجرای طرح منطقی‌شدن هزینه‌ نگهداری تلفن ثابت در خوزستان

مدیر مخابرات منطقه خوزستان از اجرای طرح منطقی شدن هزینه‌های نگهداری خط تلفن ثابت خبر داد و گفت: با استفاده از این طرح عمده مشتریان قبوض ماهانه زیر ۲۰ هزار تومان خواهند داشت.

 

به گزارش پایگاه خبری عهد کهن،رحیم فلاح زاده، با اشاره به طرح منطقی شدن هزینه‌های نگهداری خط تلفن ثابت اظهار کرد: طرح دریافت حداقل هزینه نگهداری خط تلفن ثابت از مشترکان اجرایی شده است که می‌تواند برای مشترکان مزایای بسیار خوبی به دنبال داشته باشد.

 

وی افزود: در این طرح مشترکان اهوازی می‌توانند با پرداخت مبلغ ۱۵ هزار تومان، سه هزار و ۳۳۳ دقیقه مکالمه شهری داشته باشند. همچنین دیگر شهرستان‌های استان می‌توانند با پرداخت ۱۰ هزار تومان، ۲ هزار و ۶۶۶ دقیقه مکالمه داشته باشند.

 

مدیر مخابرات منطقه خوزستان با بیان اینکه هزینه نگهداری خط تلفن ثابت به صورت میانگین ماهانه ۲۵ هزار تومان است، گفت: عمده مشتریان با استفاده از این طرح قبوض ماهانه زیر ۲۰ هزار تومان خواهند داشت. دریافت حداقل هزینه نگهداری برای تلفن‌های بدون کارکرد مهمترین هدف از اجرای این طرح است که با عدالت ارتباطی نیز همخوانی دارد.

 

فلاح زاده عنوان کرد: نگهداری خط تلفن ثابت برای شرکت مخابرات حدود ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان هزینه به دنبال دارد. این مساله در حالی است که مشترکان ماهانه ۶۴۰۰ تومان برای نگهداری خطوط تلفن ثابت پرداخت می‌کردند و این تفاوت، با توجه به تعداد مشترکان ضرر زیادی را به مخابرات تحمیل می‌کرد.

 

وی ادامه داد: امسال با توجه به افزایش حقوق، افزایش هزینه‌های مخابرات، افزایش هزینه‌های نگهداری خطوط تلفن ثابت و با توجه به ثابت ماندن تعرفه‌ها در ۱۲ سال گذشته، مخابرات برای نگهداری و حفظ خطوط با چالش زیادی مواجه است و منطقی شدن تعرفه‌ها می‌تواند به حل این مشکلات و همچنین توسعه شبکه مخابرات کمک کند

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.