با اعتباری افزون بر ۲۷۵۴ میلیارد ریال انجام شد؛تکمیل ۳۶۴ پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران در سال ۱۳۹۹

مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت‌خیز از تکمیل ۳۶۴ پروژه مسئولیت اجتماعی در سال ۱۳۹۹ خبر داد و گفت: اعتبار تخصیص داده شده از سوی شرکت ملی نفت ایران برای به ثمر نشستن این پروژه ها افزون بر ۲ هزار و ۷۵۴ میلیارد ریال بوده است. به گزارش پایگاه خبری عهد کهن؛بابک دارابی 

کد خبر : 142
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
با اعتباری افزون بر ۲۷۵۴ میلیارد ریال انجام شد؛تکمیل ۳۶۴ پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران در سال ۱۳۹۹

مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت‌خیز از تکمیل ۳۶۴ پروژه مسئولیت اجتماعی در سال ۱۳۹۹ خبر داد و گفت: اعتبار تخصیص داده شده از سوی شرکت ملی نفت ایران برای به ثمر نشستن این پروژه ها افزون بر ۲ هزار و ۷۵۴ میلیارد ریال بوده است.

به گزارش پایگاه خبری عهد کهن؛بابک دارابی  اظهار کرد: پروژه های مسئولیت های اجتماعی در استان های نفت‌خیز با هدف کاهش محرومیت ها در مناطق کمتر توسعه یافته عملیاتی می شود که نتیجه آن توسعه، عمران، آبادانی و ارتقاء زیرساخت های فرهنگی و آموزشی است که در نتیجه تعامل و همفکری میان شرکت ملی نفت ایران با نهادهای محلی و مردم در استان های تولید کننده نفت و گاز حاصل می‌ شود.

وی اجرای پروژه های مسئولیت های اجتماعی را زمینه ساز توسعه پایدار کشور خواند و گفت:  از میان ۳۶۴ پروژه تکمیل شده، ۲۸ پروژه آموزشی، ۷۷ پروژه ورزشی، ۱۴۰ پروژه بهداشتی و‌ درمانی، ۶ پروژه راه، ۶ پروژه آبرسانی، ۱۰۳ طرح هادی روستایی و ۴ طرح خدماتی بوده است.

دارابی ادامه داد: مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت‌خیز در سال گذشته همچنین، ۱۴۱ دستگاه ونتیلاتور ویژه بیماران کرونایی با اختصاص اعتبار ۲۲۰ میلیارد ریالی به بیمارستان‌های مناطق نفت‌خیز کشور اهدا کرد. این دستگاه‌های کمک تنفسی همسو با مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت و پیرو تفاهم‌نامه‌ای که بین وزیران نفت و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امضا شده، در اختیار بیمارستان های مناطق نفتخیز که در واقع بیمارستان های هدف خود وزارت بهداشت بود، قرار گرفت.

دارابی از تصویب و ابلاغ پروژه های جدید در مناطق نفت و گاز خیز کشور در سال جاری خبر داد و گفت: پروژه های تعریف شده می تواند نقش بسزایی در افزایش سرانه بهداشتی، خدماتی، ورزشی و طرح های هادی روستایی در مناطق نفت و گازخیز داشته باشد.

وی ادامه داد: اجرای پروژه های مسئولیت های اجتماعی از محل ۴ درصد طرح های EPD و EPC که مورد تاکید وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران است نیز از مواردی است که از سوی مدیریت کمک به عمران پیگیری می شود و آمادگی کامل برای اجرای آنها وجود دارد.

دارابی اظهارامیدواری کرد مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت‌خیز، بتوانند در سال “تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” با برنامه ریزی دقیقتر، جامعتر و کاملتر در خدمت مردم مناطق نفت‌خیز و محروم کشور باشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.